برگزاری مراسم تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید چند اداره اجرایی و مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستانهای رباط کریم و شهریار

آیین تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای اسلامشهر، شهر قدس و مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستانهای شهریار و رباط کریم روز سه شنبه مورخ 1399/8/6 با حضور حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، محمدحسین رستمی مدیر حراست و چند تن از روسای ستادی این اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران طی مراسمی با اهداء لوح از سوی پروانه رضایی بختیاری روسای قبلی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای اسلامشهر و شهر قدس قدردانی شد و طی احکامی موسی پیروان و بهزاد شاهرخی به ترتیب به عنوان سرپرستان جدید ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسلامشهر و شهر قدس منصوب شدند. در مراسم جداگانه ای میثم قوتی به عنوان سرپرست مجموعه های ورزشی شهرستانهای شهریار و رباط کریم منصوب گردید.

در این مراسم ها حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران جابجایی و تغییر را لازمه پیشرفت و بالندگی مدیران برشمرد و افزود: کارکنان مهمترین سرمایه های هر سازمان می باشند و با تغییر مدیریت و جابجایی منابع انسانی موجبات تحول سازنده و پیشرفت در دستگاه های اجرایی بوجود می آید. امید است در آینده نزدیک عزیزانی که قبلا عهده دار مسئولیت این ادارات بوده‌اند در جای دیگری به توسعه و بالندگی سازمان کمک کنند و در محیط کار جدید با همدلی، صمیمیت و احساس مسئولیت بیشتر این اداره کل را یاری نمایند. از مهمترین برنامه های این اداره کل کرامت نیروی انسانی، افزایش بهره وری و رضایتمندی مخاطبان می‌باشد و عزیزانی که مسئولیت می پذیرند بدون وقفه و با تعهد سازمانی و اخلاق اسلامی برای پیشرفت مطلوب به اهداف این اداره کل تلاش خواهند کرد

محمدحسین رستمی مدیر حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران حرکت به سمت سلامت سازی محیط کار را از مهمترین اهداف مجموعه تحت مدیریت خود دانست و گفت: باید فرهنگ افزایش مستمر دانش تخصصی و پایبندی به قانون، اصول اعتقادی و پیوند ارزشهای اخلاقی نهادینه شود. همکاران متعهد و سختکوش این اداره کل باید در فضای اعتماد، اطمینان و آرامش با دانش روز به مخاطبین خود خدمت رسانی نمایند.

 وی افزود: این اداره کل در راستای اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید که به تایید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) رسیده است و دارای پشتوانه رای مردم ولایتمدار ایران اسلامی می باشد و همچنین در جهت تحقق برنامه ها و پیشبرد اهداف عالی وزارتخانه اهتمام و تلاش می نماید.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۲۲:۱۹

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |